Acer Aspire 3 - A314-35-C60M
Azonosító: NX.A7UEU.00B_MEM8
Acer Aspire 3 - A314-35-C60M
A terméket már nem forgalmazzuk, de mutatunk jobbat!Out of stock174900
Rövid specifikáció
14" FHD 1920 x 1080 IPS kijelző Intel Celeron N4500 Dual Core 8GB DDR4 / 128GB PCIe SSD Windows 10 Home (Windows 11-re frissíthető) Intel UHD Graphics Pink szín, 3 év garancia
Részletes specifikáció
Termékleírás
Alapadatok:
Aspire 3 / 14" FHD 1920 x 1080 IPS LED / Intel® Celeron® N4500 Dual Core / 8GB DDR4 / 128GB PCIe SSD / Intel® UHD Graphics / Windows 10 Home (Windows 11-re frissíthető)
Letisztult, egyszerű megjelenés, remek ár/érték arány.
Specifikáció
Termék neve
Acer Aspire 3 - A314-35-C60M - Pink - Már 3 év garanciával!
Operációs rendszer
Windows 10 Home (Windows 11-re frissíthető)
Processzor
Intel® Celeron® N4500 Dual Core (4M Cache, 1.10 - 2.80 GHz)
Rendszermemória
8GB DDR4
Háttértár
128GB PCIe SSD
Lemezmeghajtó
Kijelző
- Méret: 14"
- Felbontás: FHD 1920 x 1080
- Képernyő: Acer ComfyView™ IPS, LED-háttérvilágítású matt
Videovezérlő
Intel® UHD Graphics
Hang
Beépített sztereó hangrendszer
Kommunikáció
- Intel® Wireless-AC 9461/9462, 802.11a/b/g/n/ac wireless LAN
- 2,4 Ghz és 5 GHz frekvencia
- 1x1 MU-MIMO technológia
- Gigabit Ethernet
- Bluetooth® 5.0
- Acer Crystal Eye webkamera + beépített mikrofon
Akkumulátor, üzemidő
36,7Wh / 2 cella, akár 9 óra üzemidő
Csatlakozók
- 2x USB 3.2 (1x Power Off charging)
- 1x USB 2.0
- 1x HDMI™ 1.4
- 1x 3.5mm jack audio/mikrofon kombinált csatlakozó
- 1x Ethernet csatlakozó (RJ-45)
Beviteli eszközök
- Magyar nyelvű billentyűzet
- Acer Precision touchad, többujjas műveletek támogatása
Súly és méretek
328 x 236 x 19.9 mm / 1,45 kg