Acer Aspire Go 16 - AG16-71P-746L
Azonosító: NX.JT2EU.002
3 év gyártói garancia
Háztól-házig garancia
Árgarancia
Akár 30 nap visszavásárlási garancia
Vidd el most, fizess később!
További lehetőségekCégeknek halasztott fizetéssel
Teszi a dolgát44 vevői visszajelzést olvashatsz!Vélemények
Rövid specifikáció
16" WUXGA 1920 x 1200 IPS Intel® Core 7 150U 10 Core 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD Intel® UHD Graphics Ezüst szín 3 év garancia Windows 11 kompatibilis
Részletes specifikáció
Windows rendszer telepítésselMiért érdemes?
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
PixelgaranciaMiért érdemes?
Gyártói garanciaMiért érdemes?
ÁrfigyelésRészletek
Elérhetőség - Raktáron
Személyesen az Acershopban: Rendelhető jövő hét keddre
További termékvariáció
16 GB memória
1 TB SSD
Mások még ezt vették:
Termékleírás
Az Acer laptopok tartós, megbízható és stílusos eszközök.
Mindegyik modell - felszereltségtől függetlenül - 3 év gyártói garanciával kapható.
Alapadatok:
Aspire Go 16 / 16" WUXGA 1920 x 1200 IPS / Intel® Core 7 150U 10 Core / 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / Intel® UHD Graphics
Specifikáció
Termék neve
Acer Aspire Go 16 - AG16-71P-746L - Ezüst - Matt kijelző - Már 3 év garanciával!
Processzor
Intel® Core 7 processor 150U 10 Core - 12 Thread (12MB Cache, 1.80 GHz - 5.40 GHz)
Rendszermemória
16GB DDR5
Háttértár
1TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Lemezmeghajtó
Kijelző
- Méret: 16"
- Felbontás: WUXGA 1920 x 1200
- Képernyő: Acer Comfyview™ IPS matt, 16:10 képarány
Videovezérlő
Intel® UHD Graphics
Hang
Acer TrueHarmony sztereó hangrendszer
Kommunikáció
- WiFi 6 802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN
- Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz)
- MU-MIMO technológia
- Bluetooth® 5.1
- T-Type USB FHD kamera
- 1920 x 1080 felbontás
- Beépített Mikrofon
- Kék üveglencse
Akkumulátor, üzemidő
53 Wh / 3 cella Li-ion / akár 10 óra üzemidő
Csatlakozók
- 2x USB Type-C (USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps), DisplayPort over USB-C, USB charging 5 V; 3 A, DC-in port 20 V; 65 W)
- 2x USB Type-A 3.2 Gen1
- 1x HDMI 2.1 HDCP támogatással
- 1x 3.5mm jack audio/mikrofon kombinált csatlakozó