Acer Nitro V 15 - ANV15-52-75HF
Azonosító: NH.QZ8EU.016_MEM32
3 év gyártói garancia
Háztól-házig garancia
Árgarancia
Akár 30 nap visszavásárlási garancia
Vidd el most, fizess később!
További lehetőségekCégeknek halasztott fizetéssel
Kiválóan teszi a dolgát. Megérte az árát31 vevői visszajelzést olvashatsz!Vélemények
Rövid specifikáció
15,6" FHD 1920 x 1080 IPS kijelző, 165Hz képfrissítés! Intel® Core™ 7 240H 10 Core 32GB DDR4 / 1TB PCIe NVMe SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Prémium kivitelezés és felszereltség Fekete szín, 3 év garancia Windows 11 kompatibilis
Részletes specifikáció
Windows rendszer telepítésselMiért érdemes?
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
PixelgaranciaMiért érdemes?
Gyártói garanciaMiért érdemes?
ÁrfigyelésRészletek
Elérhetőség - Raktáron
Személyesen az Acershopban: Rendelhető szombatra
Mások még ezt vették:
Termékleírás
Az Acer laptopok tartós, megbízható és stílusos eszközök.
Mindegyik modell - felszereltségtől függetlenül - 3 év gyártói garanciával kapható.
Alapadatok:
Nitro V 15 / 15,6" FHD 1920 x 1080 IPS LED 180Hz / Intel® Core™ 7 240H 10 Core / 32GB DDR4 / 1TB PCIe SSD NVMe SSD / NVIDIA® GeForce® RTX™ 5060 8GB GDDR7
Páratlan teljesítmény és stílus jellemzi a Nitro V 15 sorozatot.
A tökéletes képi megjelenítésért Full HD IPS kijelzők felelnek, akár 180Hz képfrissítéssel, míg a páratlan hangzásról a DTS® X:Ultra hangrendszer gondoskodik.
Professzionális felhasználás, komoly játék teljesítmény? A Nitro V 15 sorozat erre hivatott.
Specifikáció
Termék neve
Acer Nitro V 15 - ANV15-52-75HF - Fekete - Matt kijelző - Már 3 év garanciával!
Operációs rendszer
Processzor
Intel® Core™ 7 processor 240H 10 Core / 16 Threads (24M Cache, 2.50 - 5.20 GHz)
Rendszermemória
32GB DDR4
Háttértár
1TB PCIe NVMe SSD
Lemezmeghajtó
Kijelző
- Méret: 15.6"
- Felbontás: FHD 1920 x 1080
- Képernyő: Acer ComfyView™ IPS LED-háttérvilágítású matt, vékony keret, 165Hz képfrissítés
Videovezérlő
- Intel® Graphics
- NVIDIA® GeForce® RTX™ 5060 8GB GDDR7
Hang
DTS® X:Ultra Audio hangrendszer
Kommunikáció
- 802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN
- Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz)
- 2x2 MU-MIMO technology
- Bluetooth® 5.1
- Acer T-Type HD webkamera, Blue Glass lens + beépített mikrofon
Akkumulátor, üzemidő
57Wh / 4cell, akár 8 óra üzemidő
Csatlakozók
- 1x USB Type-C (USB 3.2, Gen. 2, 10Gbps, DisplayPort over USB-C, Thunderbolt™ 4, USB charging 5 V; 3 A, DC-in port 20 V; 65 W)
- 1x USB 3.2 (Gen.1, Power Off USB Charging funkció)
- 2x USB 3.2 (Gen.1)
- 1x HDMI™ 2.1 port
- 1x 3.5mm headset/hangszóró + mikrofon kombó csatlakozó
- 1x Gigabit Ethernet (RJ-45)
Beviteli eszközök
- Magyar nyelvű háttérvilágítású billentyűzet, numerikus paddal
- Acer Precision touchad, többujjas műveletek támogatása
Súly és méretek
362.3 x 239.89 x 23.5 mm / ~2.1 kg