Acer Nitro V - ANV16-41-R51J
Azonosító: NH.QRUEU.007_WIN
Acer Nitro V - ANV16-41-R51J
A terméket már nem forgalmazzuk, de mutatunk jobbat!Out of stock494900
Rövid specifikáció
16" WUXGA 1920 x 1200 IPS LED kijelző, 165Hz képfrissítés! AMD Ryzen™ 7 8845HS Octa Core 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Prémium kivitelezés és felszereltség Fekete szín, 3 év garancia Windows 11 Home
Részletes specifikáció
Termékleírás
Alapadatok:
Nitro V / 16" WUXGA 1920 x 1200 IPS LED kijelző, 165Hz képfrissítés! / AMD Ryzen™ 7 8845HS Octa Core / 16GB DDR5 / 1TB PCIe Gen4 NVMe SSD / NVIDIA® GeForce® RTX™ 4060 8GB GDDR6 / Windows 11 Home
Nézd végig digitális hódításaid a WUXGA, villámgyors 165 Hz-es frissítési gyakoriságú, 16:10-es képarányú, 16 hüvelykes képernyőn. Olyan, mintha egy átjáró lenne a játékok univerzumába, közvetlenül az öledben.
Specifikáció
Termék neve
Acer Nitro V - ANV16-41-R51J - Fekete - Matt kijelző - Már 3 év garanciával!
Operációs rendszer
Windows 11 Home
Processzor
AMD Ryzen™ 7 8845HS Octa Core (16MB L3 Cache, 3.8GHz - 5.1GHz)
Rendszermemória
16GB DDR5
Háttértár
1TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Lemezmeghajtó
Kijelző
- Méret: 16"
- Felbontás: WUXGA 1920 x 1200
- Képernyő: Acer ComfyView™ IPS LED-háttérvilágítású matt, vékony keret, 165Hz képfrissítés, 16:10 képarány, sRGB 100%, 500 nits fényerő, 3 ms (GTG) válaszidő
Videovezérlő
- AMD Radeon™ 780M
- NVIDIA® GeForce® RTX™ 4060 8GB GDDR6
Hang
DTS® X:Ultra Audio hangrendszer
Kommunikáció
- Wi-Fi 6E Wireless LAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax
- 2.4 GHz, 5 GHz és 6 GHz
- 2x2 MU-MIMO technology
- Bluetooth® 5.3
- Acer T-Type HD webkamera, Blue Glass lens + beépített mikrofon
Akkumulátor, üzemidő
57Wh / 4cell, akár 7 óra üzemidő
Csatlakozók
- 1x USB Type-C (USB4® 40Gbps, DisplayPort over USB-C, USB charging 5V; 3A, DC-in port 20V; 65W)
- 2x USB 3.2 (Gen.2, Power Off USB Charging funkció)
- 1x HDMI™ 2.1 port
- 1x 3.5mm headset/hangszóró + mikrofon kombó csatlakozó