Acer Swift 3 Ultrabook - SF314-54-34PX
Azonosító: NX.GXZEU.003_WIN_MEM8
A terméket már nem forgalmazzuk, de mutatunk jobbat!Out of stock235900
Rövid specifikáció
14" FHD 1920 x 1080 IPS kijelző Intel Core i3-8130U 8GB DDR4 / 128GB SSD Intel UHD Graphics 620 Könnyű és vékony, alumínium ház Ezüst szín, 2 év garancia Gyönyörű Ultrabook, ami kiemel a tömegből Windows 10 Home
Részletes specifikáció
Termékleírás
Alapadatok:
Swift 3 Ultrabook / 14" FullHD 1920 x 1080 IPS LED / Intel® Core™ i3-8130U / 8GB DDR4 / 128GB SSD / Intel®UHD Graphics 620 / Windows 10
Tökéletes vonalak, prémium megjelenés, kiugró teljesítmény jellemzi a Swift 3 Ultrabook sorozatot.
Tökéletes kivitelezés, hosszú üzemidő, páratlan teljesítmény.
Specifikáció
Termék neve
Acer Swift 3 Ultrabook - SF314-54-34PX - Ezüst - Már 2 év Garanciával!
Operációs rendszer
Windows 10 (Windows 11-re frissíthető)
Processzor
Intel Core™ i3-8130U Dual Core + Hyper-Threading (4MB Cache, 2.20 - 3.40 GHz)
Rendszermemória
8GB DDR4
Háttértár
128GB SSD
Lemezmeghajtó
Kijelző
- Méret: 14"
- Felbontás: FullHD 1920 x 1080
- Képernyő: Acer Comfyview™ IPS, LED háttérvilágítású matt
Videovezérlő
Intel®UHD Graphics 620
Hang
Acer Trueharmony sztereó hangrendszer
Kommunikáció
- 802.11a/b/g/n/ac WiFi kapcsolat
- 2.4 GHz és 5 GHz működési frekvencia
- 2x2 MU-MIMO technológia
- Acer Crystal Eye S-HDR webkamera + mikrofon
- Bluetooth®4.0
Akkumulátor, üzemidő
48 Wh / 3220 mAh / 15.2 V / 4 cella Li-ion, akár 12 óra üzemidő!
Csatlakozók
- SD™ kártyaolvasó
- 2x USB 3.0 (1x töltés funkció)
- 1x USB Type-C USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps)
- 1X USB 2.0
- 1X HDMI
- 1x fejhallgató/hangszóró kombinált kimenet
Beviteli eszközök
- Magyar nyelvű, háttérvilágítású billentyűzet
- Acer Precision touchad, többujjas műveletek támogatása
- Acer Bioprotection ujjlenyomat olvasó
Súly és méretek
323 x 228 x 18.7 mm / 1.45 kg