Acer Predator Helios 16 AI - PH16-73-93A5
Azonosító: NH.QW2EU.002_WIN
3 év gyártói garancia
Háztól-házig garancia
Árgarancia
Akár 30 nap visszavásárlási garancia
Vidd el most, fizess később!
További lehetőségekCégeknek halasztott fizetéssel
Windows az árban!
Beszállító által legutóbb ajánlott kiskereskedelmi eladási ár.
Rövid specifikáció
16" WQXGA 2560 x 1600 OLED 240Hz képfrissítéssel! Intel® Core™ Ultra 9 275HX 24 Core 32GB DDR5 / 1TB PCIe NVMe SSD NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7 Windows 11 kompatibilis Brutális teljesítmény 3 év garancia Windows 11 Home
Részletes specifikáció
Windows rendszer telepítéseMiért érdemes?
30 nap visszavásárlási garanciaMiért érdemes?
PixelgaranciaMiért érdemes?
Gyártói garanciaMiért érdemes?
ÁrfigyelésRészletek
Elérhetőség - Raktáron
Személyesen az Acershopban: Azonnal átvehető
Mások még ezt vették:
Termékleírás
Az Acer laptopok tartós, megbízható és stílusos eszközök.
Mindegyik modell - felszereltségtől függetlenül - 3 év gyártói garanciával kapható.
Alapadatok:
Predator Helios 16 AI / 16" WQXGA 2560 x 1600 OLED 240Hz képfrissítéssel!, 16:10 képarány / Intel® Core™ Ultra 9 275HX 24 Core / 32GB DDR5 / 1TB PCIe NVMe SSD / NVIDIA® GeForce® RTX™ 5090 24GB GDDR7 / Windows 11 Home
Predator Helios 16 AI - A horizonton túlmutató erő
ACER PURIFIEDVIEW™ 2.0
ACER PURIFIEDVOICE™ 2.0
Specifikáció
Termék neve
Operációs rendszer
Windows 11 Home
Processzor
Intel® Core™ Ultra 9 275HX 24 Core (40M L2 Cache, 2.10 - 5.4GHz)
Rendszermemória
32GB DDR5
Háttértár
1TB PCIe NVMe SSD
Kijelző
- Méret: 16" 16:10 képarány
- Felbontás: WQXGA 2560 x 1600, 240Hz képfrissítés
- Képernyő: Acer CineCrystal™ OLED, vékony keret, 100% DCI-P3, 400nit (500nit HDR) fényerő
Videovezérlő
- Intel® Graphics
- NVIDIA® GeForce® RTX™ 5090 24GB GDDR7
Hang
DTS® X:Ultra Audio
Kommunikáció
- Killer™ Wi-Fi 7 Wireless LAN 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be
- 2.4 GHz, 5 GHz, és 6 GHz
- 2x2 MIMO technológia
- Killer™ Ethernet E5000B
- Bluetooth® 5.4, Bluetooth LE Audio (LC3) támogatás
- Narrow USB FHD 1080p 60fps webkamera + IR kamera + beépített dual mikrofon
Akkumulátor
90 Wh / 4-cella Li-ion, akár 6 óra üzemidő!
Csatlakozók
- 2x USB Type-C™ port (Thunderbolt™ 5, USB 3.2 Gen 2x2 (up to 20 Gbps), DisplayPort over USB-C, USB charging 5V; 3A, DC-in port 20V; 100W)
- 2x USB 3.2 Gen 2 port (1x Power-off charging funkció)
- 1x USB 3.2 Gen 1 port
- HDMI® 2.1 port HDCP támogatás
- 3.5 mm headphone/speaker jack csatlakozó
- microSD™ kártyaolvasó
- Killer™ Ethernet E5000B Gigabit (RJ-45)
Beviteli eszközök
- Magyar nyelvű, FineTip RGB Per-Key háttérvilágítású billentyűzet, 100% Anti-ghosting
- Acer Precision touchad, többujjas műveletek támogatása, Corning® Gorilla® Glass
Súly és méretek
356.78 x 279.55 x 16.26/27.75 mm / 2,65 kg
Garancia
3 év
Konfigurátor (8)
Memória (RAM)
Tárhely (SSD)
Operációs rendszer
Választott konfiguráció:
    Kosárba teszem
    Szakértőnk segít
    Vélemények
    Vélemény írásához be kell jelentkezni!
    Predator Helios - Még több vélemény a termékcsaládról:
    K. péter [2026.02.12. 10:22]
    jó a dizájnja és jól fut rajta minden
    Acer Predator Helios 18 AI - PH18-73-91SQ vélemény:
    Hitelesített vásárló
    D. Horváth Tamás [2025.09.01. 08:56]
    Acer Predator Helios 18 AI - PH18-73-91JF vélemény:
    Nem ezt vártam,főleg nem ennyiért....
    Nem hitelesített
    T. György [2025.08.15. 11:09]
    Kedves Acershop.hu!
    Gondoltam így egy év használat után megosztanám a véleményemet az ACER PREDATOR HELIOS NEO PHN18 71-97K3 laptopról. Amikor rendeltem akkor kértem a gyári 16GB RAM mellé egy ugyan ilyen méretű memóriát és ugye ez a laptop tudna működni 5600MHz órajelű memória sebességgel HA NEM OLYAN RAM-OT TETTEK VOLNA BELE AMI MAXIMUM 4800MHz-n működik mindezt plusz 35000Ft-ért amikor ennyiért már lehetett volna ugyan olyan órajelűt mint a gyári. A másik a rugalmasság ami egy nagyobb értékű vásárlás igény lett volna és a laptop már pont 14 napja volt nálam és ugye addig lehet visszaküldeni de nem sikerült sajnos megbeszélni de ez mindegy is (plusz előtte pár hónappal is volt egy nagyobb értékű vásárlás és régebben is de itt úgy néz ki mindegy mert a lényeg gyorsan eladni aztán viszlát) A laptoptól egy kicsit többet vártam és az biztos, hogy ez volt az utolsó, hogy operációs rendszerrel és bármi bővítéssel kértem egy laptopot, sőt egy kicsit ez ACER markában is megrendült a bizalmam.
    Nem hitelesített
    G. Péter [2025.07.29. 10:40]
    AcerShop válasza [2025.08.04. 10:42]
    Kedves Péter!
    N. Bertalan [2024.12.30. 03:14]
    Acer Predator Helios Neo - PHN18-71-93KG vélemény:
    Sziasztok!
    Nagyon csalódott vagyok. Az 1TB-os változatot vettem 16GB helyett 32GB RAM-al, ami 35 ezer forinttal drágább mint a 16gigás változat. Sokaltam a különbözetet, de úgy döntöttem jó lesz így, mert ekkora különbözetért nyilván gyárilag bővített konfigurációt kapok. Hát nagyon nem azt kaptam. Mint kiderült, a bolt bővítette fel a gépet a legolcsóbb ADATA RAM-al, ami ráadásul 4800MHz-es modult raktak be, a gyári 5600MHz-es RAM mellé.